Zadzwoń 18 540 91 40

Wybierz zestaw PV

Rozwiązania dla domu

Kompletne zestawy fotowoltaiczne dla domu

Profesjonalne i wydajne zestawy fotowoltaiczne


Cenopac Kompletny zestaw fotowoltaiczny dla domu moc od 3 do 10 kWp – wersja Premium


CENOPAC, to dopracowany w każdym szczególe kompletny system, który łączy w sobie zalety systemu fotowoltaicznego szytego na miarę z możliwościami oferowanymi przez standardowe rozwiązania, jednak dostępne natychmiast. Efektem jest system PV o niezwykle wysokiej jakości  z komponentami które zostały idealnie skomponowane do pracy w ramach instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj

SOLSUM PRO – moc szyta na miarę


SOLSUM PRO to domowa elektrownia fotowoltaiczna podłączona do sieci dla zapewnienia zasilania domu w energię elektryczną przez cały rok. Każda instalacja fotowoltaiczna jest inna i każda jest projektowana ze szczególną starannością. SOLSUM PRO to wydajne zestawy oparte o wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru urządzeń zapewniając wydłużoną gwarancję, mniejsze spadki mocy i wzrost wydajności w słabym nasłonecznieniu.

Czytaj

SOLSUM BIPV


Produkt z serii SOLSUM BIPV to innowacyjne zastosowanie paneli fotowoltaicznych w celu zastąpienia pokrycia dachowego domu, wiaty, carportu a także budynku gospodarczego. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na pokryciu dachowych oraz mieć perfekcyjnie wykonaną i wydajną instalacje do produkcji prądu.

Czytaj

SOLSUM MAX – zestaw z magazynowaniem energii


Wybór systemu magazynowania energii to mądra inwestycji, która sprawia, że ​​gospodarstwo domowe jest w coraz większym stopniu niezależne od sieci publicznej i operatorów energetycznych, oszczędza to także zasoby kopalne i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię. System fotowoltaiczny SOLSUM MAX to zestaw, który pozwala na produkcję własnej energii, jej optymalne wykorzystanie i przechowywanie.

Czytaj

Partnerzy