Zadzwoń 18 540 91 40

FAQ – pytania i odpowiedzi

Ile energii zużywa ładowarka SOLSUM Wallbox? Czy mój rachunek za elektryczność wzrośnie?

SOLSUM Wallbox został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższą wydajność i najniższe zużycie energii podczas ładowania pojazdu elektrycznego. Zużycie energii elektrycznej ładowarki zależy od szeregu czynników: kilometrów przejechanych każdego dnia, dostępnej instalacji elektrycznej itp. W każdym przypadku koszty energii związane z posiadaniem pojazdu elektrycznego są znacznie niższe niż w przypadku pojazdu z silnikiem spalinowym. Średnio koszt przejechania 100km samochodem elektrycznym to 5 zł korzystając z nocnej taryfy. Jeśli posiadamy instalację fotowoltaiczną, te koszty będą jeszcze niższe.

Czy ładowarkę można zainstalować w dowolnym obiekcie?

SOLSUM Wallbox może być instalowany w każdym domu/hotelu/garażu lub też w ich pobliży a także w każdym innym obiekcie wyposażonym w sieć elektryczną. Nasze urządzenia przystosowują się do każdego rodzaju instalacji i napięci.

Czy ładowarki SOLSUM Wallbox są przenośne?

Nasze ładowarki nie są mobilne. Są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, a zatem muszą być zawsze podłączone do stałej sieci elektrycznej.

Czy ładowarka SOLSUM Wallbox jest zgodny ze wszystkimi markami i modelami pojazdów elektrycznych?

Nasze ładowarki zostały przetestowane z wszystkimi samochodami hybrydowymi na rynku, aby zapewnić jego funkcjonalność. Dzięki zdalnym aktualizacjom  nasze produkty będą również funkcjonować w pojazdach elektrycznych, które nadal nie są dostępne na rynku.

Czy aktualizacje oprogramowania ładowarki są całkowicie bezpłatne?

Wszystkie nasze aktualizacje oprogramowania są całkowicie bezpłatne.

Jaka jest gwarancja?

Ładowarka jest objęta 2-letnią gwarancją.

Czy mogę monitorować ładowarkę z mojego smartfona?

Mamy aplikację z wieloma funkcjami, które pozwolą Ci kontrolować wydajność ładowarki i uzyskać dostęp do wszystkich danych ze smartfona.

Czy ładowarka potrzebuje jakichkolwiek akcesoriów?

Zarówno ładowarka Type 1, jak i Type 2 posiadają wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego montażu.

Czy mogę używać SOSLUM Wallbox na całym świecie?

Produkt SOLSUM Wallbox są przeznaczone do użytku w Europie. Jeśli chcesz skorzystać z naszego produktu poza regionem europejskim, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Używam coookies. 🡫