Zadzwoń 18 540 91 40

Referencje

Prowadziliśmy szkolenie między innymi dla:

pgnig energa pge kghm tauron gpec pupk pup pkp

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Eko-Vist” Sp. z o.o.

„LOKO” A.Z. Zymek Spółka Jawna

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „ERBUD”

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych „ELEKTROMEKS” Roman i Anna Kuta

Krzysztof Frankowski „HYDRO INSTAL” Zakład Usługowy WOD-KAN-CO-GAZ

„WABCO” Sp. z o.o.

Małek Andrzej Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe „AS”

„ROCH” Ślusarstwo i Kowalstwo Artystyczne Kromp Teresa

„TFF” Spółka akcyjna

„El-system” Piotr Popko

„IN-MECH” Edmund Faryś

„BEENERGY” Syliwa Konopacka-Bąk

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „MARPOL” Jankiewicz Jan

B&S CARGO Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „SZEJK” Z.Nowaczyk, U.Nowaczyk Sp. jawna

„RONUS” Beata Półrolniczak

Firma Elektryczno Budowlana Dariusz Marzec

„ECOGREEN” Marta Jednac

„PROSOLUTION” Konrad Jaśkiewicz

PPHU „KINGA” Krzysztof Popławski

„K.O.S” SPÓŁKA Z O.O.

ENEA Operator

Tauron SA

Konsulto s.c.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „WARMEL” S.C. Ewa Tylżanowska, Zbigniew Tylżanowski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „BUDOGLOB” Sp. z o.o.

„TEL-MULTISERWIS” Paweł Jarosz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „CELINKA-MARINE-STATE” Wiesław Dzierżak

Zakład Usługowo Handlowy Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak

Krzysztof Kloska „DREWCHEM PLAST”

„ASKEN” Mirosław Cioś, Waldemar Kwinta

„MC RECYKLING” Sp. z o.o.

„MPS TERMO-BUD” Zakład Usługowo Handlowy Sylwester Prus

Inżynieria Układów HVAC Piotr Olszewski

„BOCIAN” Sp. jawna A. Boniszewska-Bocian, T. Bocian

BLUE ENERGY SP. Z O.O.

BIALNET SP. Z O.O.

Estate Consulting Helena Pińkowska

Instalacje CO i WOD KAN Kawucha Piotr

GONEO NET. Rafał Bieleniewicz

EKO KOMPAN SP. Z O.O.

MAXBAT Paciorek, Bandura Sp. j.

PHU INELBUD

„BYLINY – ŚWIERK” Adam Świerk

NEW STYLE COMMUNICATION Przemysław Majewski Koszalin

„EKO-TREND” Sp. z o.o.

NOVLI Sp. z o.o.

WIND GRUPA ADJ SP. Z O.O

ELEWARR SP. Z O.O.

Binek Instalacje Lesław Binek

Elektrownie Wodne Sp. z o.o.

Renewable Energy Poland Bartłomiej Fetraś

PPHU OTTIMO Jolanta Szafosz-Wilk

VENTUS Dariusz Kazimierczak

Akcent Style Piotr Trelka

ARIS P.P.H.U Andrzej Czerepok

„EKO-KOMPAN” Sp. z o.o.

AMPER SOLAR

Alpina Factory Andrzej Chojnacki

Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.

IMPA Rafał Golebiowski

Firma Usługowa INK-MAR Mariusz Margalski

NETIMEX Telekomunikacja Krzysztof Saliński

Silesia Motors Adam Tomys

P.H.U. Klima-Tech Wójcik Piotr

Towarowa Ferma Lisów Jacek Banach

INVESTA Witold Gburzyński

EUR- KRÓL Marek Królik

Metal Plus Barbara Bielińska

SKLEJKA-EKO S.A.

Academicus Włodzimierz Budryn

WINDKOM SP. Z O.O.

PROMEN SP. Z O.O.

T.U.P. Haltex Waldemar Kasprzyk

SUNMAR Dawid Martyniak

PPHU „KLIMAT” Danuta Orlikowska

TELE-NET Aleksander Pernal

F.H.P.U. DRWAL Maciej Dulęba

Ventus Sp. z o.o.

KGHM POLSKA MIEDZ S.A.

ENERGA INVEST S.A.

SOLTEK S.C.

VOLTAIKA SP. Z O.O.

ELPRĄD Arkadiusz Mroczyński

Luxi Tech S.C. Waldemar Kubica, Dariusz Piszczek

F.H.U. OPRAF Rafał Opiela

S.C. Traco-sat Maciej Killman, Ryszard Różański

Altest e-Technologie Marcin Pojmaj

DOLMAX Sp. z o.o.

AMAR Bożęcki Czesław

ELMAR Mariusz Łukaszewicz

Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa „WEKTRO” Robert Wiśniewski, Piotr Wojnar

Technika i Bezpieczeństwo Sp. z o.o.

MZ COMPLEX inż. Marcin Żebrowski

4M Michał Janukanis

„Enodia” Marek Warczyńśki

ARTDECO Ciżewski Jacek

Zakład Instalacji Elektrycznych Rój Jan

„Instal-Volt” Jarosław Jabłoński

MAJSTER-BUD Adam Rudnicki

BESTLOOK Sp. jawna Kurowski, Stykowski

IOM Ireneusz Muż

Sklep RTV Kątek Mirosław Paradysz

JACKBUD Sp. z o.o.

„Gartenzenter” Agnieszka Derebecka

i ponad 500 innych podmiotów

Używam coookies. 🡫