Zadzwoń 18 540 91 40

Jakość

Nasze produkty ciągle doskonalone poprzez innowacyjne metody badawcze

Każdy produkt, który oferujemy jest starannie sprawdzany pod kątem jakości. Podczas procesu produkcyjnego każde ogniwo jest testowane w celu wykrycia niewidocznych mikropęknięć, dzięki czemu możemy zagwarantować, że tylko najwyższej jakości panel znajdzie się na Twoim dachu.

Oferowane przez nas moduły dwukrotnie przewyższają standardy testowe IEC.

pid test pv panels.jpg test gorącej wody pv
Testy PID (degradacja indukowanym, napięciem)Kontrole PID w celu badania odporności na zjawisko degradacji, które w dłuższym okresie powoduje uszkodzenie modułów. Zjawisko występujące przy zastosowaniu niskiej jakości modułów. SOLSUM oferuje moduły wolne od zjawiska PID. Test gorącej wodyW tym teście ogniwa są zanurzone w wodzie ogrzanej do temperatury ok. 70 ° C przez dłuższy okres czasu. Test wykazuje czy stopy aluminium w tylnej części ogniwa pod wpływem wilgoci nie odwarstwia się.
test połączeń pv test obciążenia modułów fotowoltaicznych
Testy połączeńTo badanie sprawdza wbudowane w module połączenia ogniw i daje wiarygodne informacje na temat stabilności i wytrzymałości modułu w czasie. Test mechanicznego obciążeniaPodczas testu moduł poddawany jest zmiennym obciążeniom, aby symulować efekt obciążenia śniegiem i wiatrem na moduł fotowoltaiczny.
test elektroluminestencyjny test w komorze starzeniowej
Test elektroluminescencyjnyOstatnio opracowana metoda pozwalająca wykryć nawet śladowe uszkodzenie modułu stosując technikę podobną do wykonywania zdjęcia rentgenowskiego. test wskazuje obszary ogniw w których znajdują się mikropęknięcia, które są nie do wykrycia gołym okiem. Testy w komorze klimatycznejKomora klimatyczna jest w stanie odtworzyć w kontrolowanym środowisku warunki klimatyczne na jakie jest narażony moduł w warunkach pracy w ciągu zmiany pór roku. Liczne testy ułatwiają niezawodną prognozę okresu życia modułu i jakość jego wykonania.
Używam coookies. 🡫