Zadzwoń 18 540 91 40

Instalacje fotowoltaiczne

Rozwiązania dla domu

Zestaw fotowoltaiczny dla Twojego domu

Płać mniej za energię elektryczną. Korzystaj z własnej energii - z nami jest to prostsze.


Zadbamy o cały projekt od początku do końca w kilku krokach:

pomarancz 11

Krok 1 Konsultacja

Każdy projekt rozpoczyna się od założeń – rozmawiamy o zapotrzebowaniu energii, lokalizacji inwestycji oraz o typie instalacji.

Projekt

Krok 2 Indywidualny projekt

Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża na celu wykonania pomiarów i zebrania pozostałych informacji niezbędnych do opracowania projektu. Po wykonaniu pomiarów nasz dział projektów opracowuje  indywidualny projekt biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne, wymiary domu a także twoje indywidualne sugestie.

pomarancz 7

Krok 3 Wniosek o dofinansowanie 

Przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie lub preferencyjny kredyt

pomarancz 4

 Krok 4 Montaż instalacji

W zależności od mocy i rodzaju systemu montaż trwa minimum 1 dzień. Odpowiednio wcześniej ustalamy dogodny termin i dbamy o bezpieczny transport komponentów instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem oraz naszymi ustaleniami. Koordynujemy także cały proces z odbiorem instalacji przez operatora i dopełniamy formalności abyś mógł odsprzedawać nadwyżki energii do sieci – jeśli tylko chcesz.

ikona solsum pv

Krok 5 Ciesz się własną energią

Właśnie stałeś się właścicielem elektrowni słonecznej generującej czystą energię. Oszczędzasz czas, pieniądze a także środowisko. Posiadasz kontrolę nad wykorzystaniem i ceną produkowanej energii. Twoja elektrownia będzie dla Ciebie pracować wydajnie przez co najmniej 25 lat.

Zobacz jak działa domowa elektrownia fotowoltaiczna


SOLSUM jest wiodącą firmą realizującą inwestycje w zakresie fotowoltaiki. Oszczędź swój czas powierz swoją instalację specjalistom – na tym znamy się najlepiej.

Partnerzy

Używam coookies. 🡫