Zadzwoń 18 540 91 40

Panele fotowoltaiczne w Zakopanem

Rozwiązania dla domu

Panele fotowoltaiczne w Zakopanem

 

Panele fotowoltaiczne Zakopane – czy to się opłaca?

Wiele osób obawia się, że zakup paneli fotowoltaicznych w Zakopanem do zbyt duże obciążenie dla domowego budżetu. Warto jednak wziąć pod uwagę nie tylko początkowy koszt, ale także korzyści, jakie można osiągnąć w przyszłości. Cena fotowoltaiki zależy między innymi od: miejsca instalacji, jakości użytych wsporników, przeszkód w pobieraniu energii słonecznej czy zużycia energii elektrycznej w ciągu roku. Aby nasza instalacja pracowała niezawodnie przez wiele lat, warto przy wyborze zdecydować się na komponenty renomowanych firm. Jako podmiot z dużym doświadczeniem, oferujemy tylko oryginalne produkty zachodnich producentów: norweskich, niemieckich, austriackich i szwajcarskich. Cenę fotowoltaiki w Zakopanem obniżają także możliwe dofinansowania. Chętnie udzielamy wsparcia w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z programami: „Czyste powietrze”, „Mój Prąd” i „Energia Plus”. Warto także pamiętać o uldze termomodernizacyjnej, dzięki której zaoszczędzimy kolejne tysiące złotych. Biorąc to wszystko pod uwagę, standardowa stopa zwrotu inwestycji na cele gospodarstwa domowego, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego wynosi jedynie kilka lat. Bardziej zindywidualizowanych danych dostarcza nasz kalkulator.

Fotowoltaika Zakopane – kalkulator

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy montaż paneli fotowoltaicznych będzie dla Ciebie opłacalny, polecamy skorzystać z naszego kalkulatora. Wystarczy, że określisz swoje roczne zapotrzebowanie na energię, które możesz odczytać z rachunków na prąd, oraz podasz kąt nachylenia dachu i jego ułożenie w stosunku do słońca, a nasz program w kilka sekund obliczy dla Ciebie korzyść z inwestycji. Poznasz także stopę zwrotu, czyli czas, po jakim Twoja instalacja w pełni się zwróci i zacznie przynosić realne zyski. Użytkowanie narzędzia jest w pełni darmowe i dostępne na naszej stronie internetowej. Jednym z najbardziej powszechnych sposobów uniezależnienia się od kolejnych wzrostów cen energii elektrycznej jest fotowoltaika. Zakopane, podobnie jak większość polskich miast, znajduje się w strefie permanentnych podwyżek, dlatego po montażu modułów fotowoltaicznych ten problem zniknie.

Panele fotowoltaiczne Zakopane – zaufaj ekspertom

Ekologia i troska o środowisko są priorytetami polityki energetycznej kraju. Od ponad 8 lat zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 1000 elektrowni słonecznych na terenie Polski. SOLSUM to duża marka działającą nie tylko na południu Polski, ale także w wielu innych miejscach. Jesteśmy także dostępni w Zakopanem, gdzie z powodzeniem realizujemy projekty o różnej mocy i parametrach. Mamy największe w Polsce doświadczenie z inwestycjami off-grid, szczególnie zalecanymi tam, gdzie nie docierają zakłady energetyczne. Zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫