Zadzwoń 18 540 91 40

Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu

Rozwiązania dla domu

Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu

 

Gdy temat odnawialnych źródeł energii zaczął się w naszym kraju dopiero rozwijać, nasza firma już była obecna na rynku. Dzisiaj ekologia i troska o środowisko stały się priorytetami polityki energetycznej kraju. W tym trudnym czasie transformacji zdążyliśmy postawić ponad 1000 elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski. Jesteśmy firmą działającą nie tylko na południu, ale także w wielu innych miejscach. Zrealizowaliśmy zlecenia w wielu województwach, w tym także w zachodniopomorskim, pomorskim, mazowieckim czy małopolskim. Wierzymy, że instalacje fotowoltaiczne to najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich, dlatego ciągle się rozwijamy i poszukujemy nowych rejonów, w których moglibyśmy zaproponować klientom nasze usługi. Teraz działamy również w Oświęcimiu.

Fotowoltaika w Oświęcimiu – zalety tego rozwiązania

Przy dobrej ekspozycji na światło rekomendowanym rozwiązaniem w zakresie dostarczania energii elektrycznej jest fotowoltaika. Oświęcim, podobnie jak całe województwo małopolskie, znajduje się w strefie silnego nasłonecznienia. Instalacja fotowoltaiczna w Oświęcimiu ma dużo lepsze warunki do pracy, niż urządzenia znajdujące się w krajach skandynawskich. Tam przeważają chmury, a przez to zdolność do wytwarzania prądu jest mniejsza. Mimo to udział energii pozyskiwanej ze słońca w całkowitym bilansie energetycznym jest tam wyższy niż w Polsce. Dzięki montażowi fotowoltaiki w Oświęcimiu rachunki za prąd mogą spaść nawet o 90%! Dodatkowo uniezależniamy się od wzrostu cen energii oraz wspieramy środowisko. Panele fotowoltaiczne nie generują hałasu, który mógłby przeszkadzać nam w pracy i wypoczynku. Nie są także emiterem promieniowania wpływającego na nasze samopoczucie. Panele są urządzeniami trwałymi, a ich żywotność określa się nawet na 30 lat!

Instalacja fotowoltaiczna w Oświęcimiu – cena

Wiele osób obawia się, że zakup instalacji fotowoltaicznej jest bardzo drogi. Żeby jednak dobrze oszacować łączny koszt, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników, w tym między innymi:
● miejsce instalacji,
● rodzaj pokrycia dachowego,
● jakość użytych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
● całkowite zużycie energii elektrycznej w gospodarstwie domowym lub firmie,
● zakres serwisowania,
● przeszkody w docieraniu promieni słonecznych.
Warto mieć na względzie, że kompletując zestaw, nie należy wybierać najtańszych rozwiązań. Komponenty renomowanych firm wpływają na długość użytkowania instalacji, a tym samym także na nasze przyszłe oszczędności. Jako podmiot działający na rynku od lat, oferujemy tylko oryginalne produkty markowych producentów: norweskich, niemieckich, austriackich i szwajcarskich. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom wieloletni spokój. Fotowoltaika w Oświęcimiu to także możliwość starania się o dofinansowanie. Chętnie podpowiadamy, jak to zrobić. Do wyboru są takie programy jak: „Czyste powietrze”, „Mój prąd” i „Energia plus”. Na ostateczny koszt instalacji wpływa także możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej, dzięki której zaoszczędzimy kolejne tysiące złotych. Uwzględniając te wszystkie możliwości, standardowa stopa zwrotu inwestycji w fotowoltaikę na cele gospodarstwa domowego, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego to tylko 6-8 lat! To rozwiązanie naprawdę się opłaca!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫