Zadzwoń 18 540 91 40

Panele fotowoltaiczne (słoneczne) w Tarnowie

Rozwiązania dla domu

Panele fotowoltaiczne (słoneczne) w Tarnowie

 

Coraz częściej na powierzchniach obiektów prywatnych i firmowych pojawiają się panele słoneczne. Tarnów jest miastem, w którym mieszkasz, prowadzisz gospodarstwo lub zakład? Jeśli rozważasz założenie elektrowni słonecznej na własny użytek, skorzystaj z usług naszej firmy SOLSUM.

Płać mniej za energię elektryczną, zainstaluj panele fotowoltaiczne w Tarnowie

Instalując fotowoltaikę w Tarnowie, zyskujesz duże oszczędności. Energię elektryczną pozyskujesz sam, niezależnie od zakładu energetycznego. Możesz zapomnieć o podwyżkach cen za prąd oraz ewentualnych awariach. Korzystając z usług naszej firmy, możesz liczyć na indywidualne dopasowanie projektu, dzięki czemu wydajność paneli będzie tak duża, że koszty pozyskiwania zewnętrznego prądu zredukujesz prawie do zera. Będziesz mógł cieszyć się z własnej energii, która zasili urządzenia w Twoim domu lub przedsiębiorstwie.

Dotacje na fotowoltaikę – Tarnów

Osoby inwestujące w zieloną, ekologiczną energię mogą liczyć na wsparcie finansowe. Jeśli chcesz założyć panele fotowoltaiczne w Tarnowie lub okolicach, możliwe jest uzyskanie dotacji w ramach programu “Mój Prąd”. Odzyskasz aż do 50% kosztów (maksymalnie do 5000 zł). Nie musisz martwić się o formalności – przygotujemy wniosek o dofinansowanie za Ciebie. Jeśli będzie to konieczne, pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na korzystnych dla Ciebie warunkach. Pamiętaj, że decydując się na panele słoneczne w Tarnowie, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Zyskasz nie tylko Ty, ale i kolejne pokolenia. Przez co najmniej 25 lat będziesz wydajnie produkował czystą energię, bez emitowania spalin i innych zanieczyszczeń.

Tarnów – fotowoltaika najwyższej jakości

Zastanawiasz się, komu zlecić montaż paneli fotowoltaicznych? Tarnów to jedno z miast, w których działa firma. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Ci oryginalne produkty i kompleksową obsługę. Możemy zagwarantować szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie na energię, lokalizację Twojego obiektu i typ instalacji. Po dokonaniu pomiarów opracujemy projekt, który wdrożymy w dogodnym dla Ciebie terminie.
Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak wyglądają zrealizowane przez nas instalacje z zakresu fotowoltaiki w Tarnowie, ale i w całej Polsce – zajrzyj do naszego portfolio. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące współpracy z nami, to prosimy o kontakt!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫