Zadzwoń 18 540 91 40

Panele słoneczne w Małopolsce

Rozwiązania dla domu

Panele słoneczne w Małopolsce

 

Wynalezienie energii elektrycznej na zawsze odmieniło nasze codzienne życie. Dzisiaj bardzo trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do prądu, który jest niezbędny nawet do podstawowych czynności. Jednak kiedy korzystamy z tego cudu techniki nie zastanawiamy się nad tym, kto dostarcza nam energię. Niestety z reguły są tzw. tradycyjne elektrownie węglowe. Każdego dnia wypuszczają one do atmosfery kłęby dymu, a przez to przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska. Oczywiście Unia Europejska w ramach walki o czyste powietrze nakłada różnego rodzaju zobowiązania finansowe. Z kolei te pokrywane są przez każdego z nas, dlatego troska o ekologię i chęć obniżenia coraz to wyższych rachunków powinna nas skłonić do zainwestowania w panele słoneczne na terenie województwa małopolskiego.

Fotowoltaika w Małopolsce

Produkcja prądu z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii staje się bardzo popularna ze względu na swoją dużą wydajność. Dodatkowo położenie naszego kraju zapewnia dostęp do promieni słonecznych praktycznie przez cały rok. Dzięki temu panele słoneczne w Małopolsce każdego dnia będą produkować energię, która w pełni zaspokoi Twoje potrzeby. Zanim jednak to nastąpi, będzie trzeba określić średnie zużycie prądu oraz wykonać projekt montażu paneli na Twoim budynku w okolicy zabudowań. Kolejnym krokiem będzie wycena całej inwestycji. Oczywiście na pierwszy rzut oka kwota ta może wydawać się dosyć wysoka, jednak inwestycja całkowicie zwraca się w ciągu kilku lat. Dodatkowo możesz uzyskać specjalne dofinansowanie ze strony państwa, które pokrywa część ponoszonych kosztów. Z kolei od samego początku zapominasz o płaceniu rachunków za prąd, a nawet za ciepłą wodę, ponieważ panele słoneczne w Małopolsce mogą również podgrzewać wodę użytkową.

Własny prąd dzięki fotowoltaice w Małopolsce

Panele słoneczne w Małopolsce praktycznie każdego dnia będą wyłapywać promienie słoneczne, aby przetworzyć je dla Ciebie na energię elektryczną. Jednak co się stanie kiedy danego dnia powstanie więcej prądu, niż jesteś w stanie zużyć? Każdy nadmiar zostanie przechowany, abyś w razie większego zapotrzebowania zawsze miał dostęp do energii elektrycznej. Z kolei jeśli nadprodukcja będzie znaczna, możesz odsprzedawać prąd i w ten sposób stać się lokalnym dostawcą. Trzeba także zaznaczyć, że fotowoltaika w Małopolsce jest ona najczęściej montowana na dachach budynków, aby nie zabierać właścicielom powierzchni użytkowej.
Nasza firma SOLSUM jest obecna na rynku już od ponad 8 lat. Zajmujemy się produkcją oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, to prosimy o kontakt.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫