Zadzwoń 18 540 91 40

Dofinansowanie do fotowoltaiki Kraków

Rozwiązania dla domu

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie

 

Jak uzyskać dofinansowanie? Fotowoltaika – Kraków

Zachętą do inwestycji w odnawialne źródła energii jest między innymi dofinansowanie fotowoltaiki w Krakowie, pochodzące zarówno z UE, jak i krajowych środków. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają zaoszczędzić nawet do 50% całości kosztów poniesionych na instalację. Dofinansowanie może pochodzić między innymi z programów: Mój Prąd, Czyste Powietrze oraz Energia Plus. Programy obejmujące dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie mogą umożliwić bezzwrotną dotację czy preferencyjną pożyczkę. Jeszcze kolejne bazują na odliczeniu wydatków od uzyskanego dochodu.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna została wdrożona 1 stycznia 2019 roku i umożliwia odliczenie od dochodu albo od przychodu ulgi z tytułu poniesionych przez podatnika wydatków na materiały budowlane, urządzenia i usługi w ramach przeprowadzania termomodernizacji obiektu. Zakres możliwych wydatków, jakie kwalifikują się do przyznania ulgi, zawiera między innymi: montaż paneli fotowoltaicznych. To dofinansowanie w Krakowie nie wyklucza możliwości skorzystania z innych programów i daje szansę na obniżenie łącznych kosztów o nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

SOLSUM – pomagamy w wyborze najkorzystniejszej opcji

SOLSUM w okresie swojej działalności uruchomiło już ponad 1000 elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski. Jesteśmy doświadczeni nie tylko w montażu, ale także w uzyskiwaniu dotacji do fotowoltaiki w Krakowie. Pomagamy w przygotowaniu wszelkich formalności, tak aby skutecznie uzyskać zwrot środków finansowych. Zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫