Zadzwoń 18 540 91 40

Panele fotowoltaiczne (słoneczne) w Krakowie

Rozwiązania dla domu

Panele fotowoltaiczne (słoneczne) w Krakowie

 

Interesuje Cię własna elektrownia słoneczna w Krakowie? Fotowoltaika to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, staniesz się niezależny i przyczynisz się do ochrony środowiska. Korzystając z usług naszej firmy, możesz liczyć na kompleksową usługę od A do Z, łącznie ze wsparciem podczas uzyskiwania dofinansowania.

Dlaczego panele fotowoltaiczne? Kraków i okolice

Twoją główną korzyścią z posiadania paneli słonecznych w Krakowie jest oszczędność. Rachunki za prąd znacznie się obniżą, a jednocześnie staniesz się niezależny od zewnętrznego dostawcy prądu. Będziesz w stanie produkować taką ilość energii, która zaspokoi potrzeby Twojego gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Nie będziesz musiał martwić się o stałe podwyżki prądu i nieprzewidziane awarie, przerywające tryb pracy.
Aspekt ekologiczny to kolejna korzyść, jaką przynosi fotowoltaika. Kraków to miasto, w którym jakość powietrza nie jest najlepsza, dlatego każdy krok w celu jej poprawy ma bardzo duże znaczenie. Twoja instalacja przyniesie zyski zarówno Tobie, jak i otoczeniu – nie będzie ona bowiem emitowała szkodliwych spalin, a jej żywotność szacuje się na minimum 25 lat.

Kraków – fotowoltaika z dofinansowaniem

Dobrą wiadomością są dotacje przygotowane przez rząd dla osób działających ekologicznie. Program “Mój Prąd” przewiduje zwrot kosztów za panele fotowoltaiczne w Krakowie oraz w innych rejonach Polski – nawet o 50%. Nasza firma przygotuje niezbędne dokumenty i zajmie się formalnościami. Pomożemy Ci również w uzyskaniu preferencyjnego kredytu, jeśli to okaże się dobrym rozwiązaniem. Choć fotowoltaika w Krakowie nie należy do najtańszych inwestycji, zapewniamy Ci produkty, dzięki którym uzyskasz szybki zwrot.

SOLSUM – najlepszy prąd pod słońcem

Aby Twoje panele słoneczne w Krakowie były jak najbardziej wydajne, niezbędny jest perfekcyjnie dopasowany projekt. Nasza firma pracuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie, potwierdzone realizacjami, których przykłady możesz obejrzeć w naszej galerii. Pracę nad projektem fotowoltaiki w Krakowie lub okolicach rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji. Weźmiemy pod uwagę parametry budynku lub działki, ich lokalizację, typ instalacji, Twoje zapotrzebowanie na energię oraz pozostałe sugestie z Twojej strony.
Nasz inżynier dokona odpowiednich pomiarów, a zespół ekspertów opracuje indywidualny projekt dla Ciebie. Kraków to tylko jedno z miast w Polsce, w których oferujemy swoje usługi. Jeśli interesuje Cię również montaż w innej lokalizacji – skontaktuj się z nami!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫