Zadzwoń 18 540 91 40

Kariera

Ogłoszenie: Aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. sprzedaży/pracownik biurowy

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.
· Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów wewnątrz firmy oraz zarzadzanie korespondencją,
· Obsługa płatności firmy i kontrolowanie rozrachunków z kontrahentami,
· Aktualizowanie i kompletowanie dokumentów,
· Wsparcie działu sprzedaży i zakupów,
· organizacja i obsługa spotkań i szkoleń,
· bieżąca obsługa biura,

Nasze wymagania:
· Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
· Znajomość programu Comarch – warunek konieczny
· Inicjatywa i konsekwencja w osiąganiu celów
· Wielozadaniowość, samodzielność i umiejętności organizacyjne
· Znajomość języka angielskiego/niemieckiego – mile widziane
· czynne prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny
· umiejętność analitycznego myślenia,

Oferujemy:
· Niezbędne narzędzia pracy
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
· zatrudnienie na umowę o pracę,
· stabilne warunki pracy,
· przyjazną atmosferę pracy,
· możliwość rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solsum Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia”

Dwóch pracowników produkcji i kierownik produkcji.

Pracownik produkcji (2 etaty)

Opis stanowiska:

-wprowadzanie nowych produktów do bazy danych

-wykonywanie i konfiguracja produktów finalnych za pomocą planowanych do zakupu środków trwałych oraz wartości

niematerialnych i prawnych zakupionych w ramach projektu,

-wykonywanie produktów zgodnie z dokumentacją techniczną/projektem

-utrzymanie bazy danych produktów

– kontrola stanów magazynowych, materiałów i półproduktów

– obsługa komputera i oprogramowania planowanych do zakupu w ramach projektu

Wymagania:

-dobra obsługa programów typu CAD, ze znajomością czytania rysunków technicznych

-zdolności organizacyjne i odpowiedzialność

-znajomość zagadnień elektrycznych

– umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych – umiejętność obsługi wózka widłowego

Kierownik produkcji (1 etat)

– nadzorowanie procesu produkcyjnego

– optymalizacja produkcji pod względem jakościowym

– udział w rozwijaniu produktów

– techniczna wiedza dotycząca maszyn i urządzeń produkcyjnych,

– wyznaczenie i ścisłe przestrzeganie norm produkcyjnych w każdym dziale

– trzymanie wysokiego poziomu dyscypliny

-analiza tygodniowych raportów i dokonywanie miesięcznych ewaluacji pracowników działów produkcyjnych

– ścisłe pilnowanie i redukcja bieżących kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa

– pilnowanie przestrzegania procedur w zakładzie

– współtworzenie systemów motywacyjnych dla działów produkcyjnych

– współtworzenie kultury organizacji opartej na przestrzeganiu hierarchii, dyscyplinie

– poszukiwanie nowych dostawców półproduktów w Polsce i za granicą,

– kontrola jakości i ograniczanie odpadów,

Wymagania:

– umiejętność sprawnego wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie,

– łączenie kreatywności z umiejętnością współpracy,

– preferowane wykształcenie techniczne z zakresu OZE i doświadczenie na podobnym stanowisku/w branży OZE

– wysoki poziom kultury osobistej

– umiejętność pracy w stresie

– zdolność egzekwowania od podwładnych wysokiej jakości pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych/Pomocnik montera instalacji fotowoltaicznych

Siedziba firmy: Świniarsko / woj. małopolskie

SOLSUM sp. z o.o. jest wiodącą Polską firmą z ponad 9 letnim doświadczeniem w
projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych/magazynów energii. Działamy na
obszarze całej Polski. W naszym portfolio już ponad 1000 zamontowanych i uruchomionych
elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski. W związku ze stałym rozwojem naszej
firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko instalator systemów fotowoltaicznych.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– stałe wynagrodzenie składające się z podstawy + premii,
– samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy,
– pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne),
– wsparcie techniczne oraz możliwość rozwoju,
– pracę w zgranym zespole,

Zakres obowiązków:
– montaż instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem,
– montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych,

Wymagania:
– dyspozycyjność do pracy wyjazdowej,
– zmysł techniczny/konstrukcyjny,
– brak przeciwskazań do pracy na wysokościach pow. 3 m,
– zaangażowanie w powierzone obowiązki,
– chęć do pracy i przyuczenia się,
– prawo jazdy kat. B (podróże służbowe),
– uprawnienia elektryczne SEP (mile widziane)
– doświadczenie w podobnej branży (mile widziane)

Czego u nas nie ma:
– umów śmieciowych,
– pracy sezonowej,
– pracy zmianowej,
– pracy w weekendy

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@solsum.pl, bądź kontaktować się pod
numerem telefonu: 793073121

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie w CV
klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016
r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Używam coookies. 🡫