Zadzwoń 18 540 91 40

Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu

Rozwiązania dla domu

Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu

 

Stan środowiska naturalnego systematycznie się pogarsza. Olbrzymia emisja zanieczyszczeń wysyłanych każdego dnia do atmosfery to nie tylko problem dużych zakładów przemysłowych i ruchu drogowego, ale także skumulowanego oddziaływania małych obiektów, takich jak domki jednorodzinne, przedsiębiorstwa czy gospodarstwo rolne. Jedną z podstaw zmniejszania negatywnej presji na środowisko są odnawialne źródła energii, którymi zajmujemy się od wielu lat. Szczególnie polecane są panele fotowoltaiczne.

Fotowoltaika Nowy Targ – zdrowie i przyroda

Nowy Targ to miasto o stosunkowo dużym zanieczyszczeniu, dlatego warto zadbać o swoje zdrowie. Realizujemy kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznej. Udzielamy wsparcia od momentu wykonania profesjonalnego audytu i projektu, przez załatwienie wszelkich formalności i uzyskanie dofinansowania, aż po realizację i serwis. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, dlatego skutecznie oceniamy możliwość wykonania instalacji i odpowiednio dobieramy parametry, tak aby moc wytworzonej energii w pełni wystarczyła na całoroczne zapotrzebowanie.

Fotowoltaika Nowy Targ – ile można zaoszczędzić?

Praktycznie każdy może zainwestować w panele fotowoltaiczne. Nowy Targ to miasto, w którym ekspozycja na promienie słoneczne jest bardzo wysoka. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prądu do domu, sklepu, zakładu fryzjerskiego czy kancelarii prawniczej, możesz już dzisiaj zdecydować się na fotowoltaikę. Ceny prądu stale rosną. Dodatkowe opłaty, wzrost taryf, elektronizacja życia – te wszystkie elementy sprawiają, że nasze rachunki za prąd stanowią coraz większe obciążenie dla budżetu domowego. Według prognoz ta sytuacja nie ulegnie poprawie. Fotowoltaika w Nowym Targu to dobry pomysł na uniezależnienie się od kolejnych podwyżek. Dzięki dobrze wykonanej instalacji Twoje rachunki mogą spaść nawet o 95%!

Kim jesteśmy?

Czas, jaki spędziliśmy na rynku, pozwolił nam zdobyć doświadczenie, którego nie da się kupić za żadne pieniądze. Skutecznie przeprowadziliśmy uruchomienie ponad 1000 elektrowni fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Województwa zachodniopomorskie, wielkopolskie, śląskie czy małopolskie to tylko niektóre z lokalizacji, gdzie nasze zestawy pracują efektywnie. Mamy największe w Polsce doświadczenie z projektami off-grid, dzięki którym można pobierać energię nawet w przypadku awarii zakładu energetycznego! Naszym zdaniem, dobra instalacja musi być zbudowana z trwałych komponentów, dlatego korzystamy z produktów renomowanych producentów: norweskich, niemieckich, austriackich i szwajcarskich. Proponujemy indywidualne podejście i dostosowanie się do potrzeb klienta.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu
Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu
Panele fotowoltaiczne w Zakopanem
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Panele fotowoltaiczne - ceny w Krakowie
Panele fotowoltaiczne w Tarnowie
Panele słoneczne w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Małopolsce
Dofinansowanie do fotowoltaiki w Krakowie
Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

Partnerzy

Używam coookies. 🡫