Zadzwoń 18 540 91 40

Pompy ciepła w Krakowie

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompy ciepła w Krakowie

 
 

Pompy ciepła a zanieczyszczenie powietrza

Najgorszej jakości powietrze w Polsce jest w województwach małopolskim i śląskim. Niestety, jako kraj zajmujemy też wysokie miejsce w rankingu najbardziej zanieczyszczonych państw Europy. Świadomość ekologiczna jest obecnie jednym z głównych czynników determinujących tworzenie nowych rozwiązań i technologii w zakresie ogrzewania domów oraz innych budynków.

Pompy ciepła w Krakowie

Pompy ciepła w Krakowie, jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce, to strzał w dziesiątkę. Z roku na rok ten sposób ogrzewania staje się coraz popularniejszy w całym naszym kraju. Chyba wszyscy mamy już dość czarnych dymów unoszących się nad naszymi domami i miastami.

Dlaczego pompy ciepła?

Po pierwsze są przyjazne dla środowiska. Pomimo że pompy ciepła zasilane są energią elektryczną uzyskiwaną w Polsce jeszcze głównie ze spalania węgla, to trzeba spalić znacznie mniej tego paliwa, aby uzyskać 1kW ciepła z pompy niż z pieca elektrycznego czy kotła węglowego. W niedalekiej przyszłości pompy ciepła będą zasilane prądem z odnawialnych źródeł energii, takich jak wiatr czy słońce. Kolejną zaletą pomp ciepła jest bezobsługowość. Nie musimy martwić się o zakup paliwa i jego transport. Odchodzą także problemy ze składowaniem opału czy np. częstym uzupełnianiem podajnika w przypadku np. ekogroszku. Plusem takiej pompy ciepła jest także jej żywotność, która wynosi nawet 50 lat. Ponadto urządzenia mogą kooperować z kominkiem z płaszczem wodnym czy kolektorami słonecznymi. Korzystając z programu “Czyste Powietrze”, masz możliwość uzyskania dotacji na zakup pompy ciepła w Krakowie.

Pompa ciepła Ecodan firmy SOLSUM.

Nasza firma SOLSUM działa na rynku od 2012 roku. Zajmuje się nie tylko instalacją pomp ciepła, ale także projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, zakładaniem domowych stacji ładowania aut elektrycznych czy budową magazynów energii. Nasz zakres działania obejmuje obszar całej Polski. Pompa ciepła Ecodan powietrze-woda to urządzenie zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Całym systemem kierować można za pomocą sterownika i intuicyjnego pilota. Pompy ciepła Ecodan są zaopatrzone w kartę SD. Są na niej zapisane indywidualne ustawienia, a także inne dane czy informacje o awarii, co znacznie usprawnia wizyty serwisowe. Całym systemem sterować można także zdalnie z komputera czy smartfona za pomocą specjalnej aplikacji. Pompa ciepła Ecodan to nie tylko ogrzewanie domu zimą, ale także chłodzenie pomieszczeń latem. Urządzenia działają nawet w tak skrajnych temperaturach jak – 28 stopni Celsjusza i są objęte 5-letnią gwarancją producenta. Pompy ciepła w Krakowie zapewnią czystsze i zdrowsze powietrze nie nam, ale i przyszłym pokoleniom.

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Dlaczego SOLSUM?

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych od projektowania po serwis
  • Sprawdzona firma – zaufało nam tysiące klientów w Polsce
  • Tylko w 100% oryginalne produkty gwarantujące szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość uzysków
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Obszar działania obejmuje całą Polskę
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Klienci o nas:

“Mogę polecić SOLSUM sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę inwestycji.”

Grzegorz Skwarka – właściciel domowej instalacji pv, woj. Lubuskie

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partnerzy

Używam coookies. 🡫