Zadzwoń 18 540 91 40

Pompy ciepła w Nowym Targu

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompy ciepła w Nowym Targu

 

Nowoczesne rozwiązania umożliwiają pozyskiwanie w swoim domu ekologicznej i ekonomicznej energii. Poza popularną w ostatnim czasie fotowoltaiką, nasza firma oferuje Ci założenie wygodnej i oszczędnej pompy ciepła. Nowy Targ to jedno z miast, w których świadczymy usługi. Na swoim koncie mamy już ponad 1000 realizacji na terenie całej Polski. Sprawdź, dlaczego warto!

Dlaczego warto założyć pompę ciepła?

Pompa ciepła powietrze-woda to urządzenie, które przyczynia się do ochrony środowiska i ma wysoki potencjał oszczędnościowy. Możesz zastosować ją w nowym lub modernizowanym budynku.

Przyszłościowo i ekonomicznie

Wszyscy lubimy oszczędności. Jednorazowa inwestycja zwróci się w trakcie użytkowania, a jeszcze na niej zyskasz. Pompa dostarcza ciepło zmagazynowane w otoczeniu zewnętrznym. Przekazywane jest do obiegu grzewczego, stanowiąc aż 75% zapotrzebowania na energię. Reszta pokrywana jest przez prąd z sieci elektrycznej. Jeśli natomiast posiadasz lub planujesz montaż paneli słonecznych, możliwe jest połączenie tych dwóch rozwiązań bez konieczności dodatkowego opłacania prądu.

Ciepło i komfort bez Twojego zaangażowania

Pompy ciepła w Nowym Targu mogą pracować bezobsługowo – Twoim zadaniem będzie jedynie kontrolowanie temperatury. Nie musisz magazynować opału ani wydawać pieniędzy na przegląd systemów grzewczych. Olej opałowy, drewno, pelet? Nie potrzebujesz tego! Co więcej – latem możesz wykorzystać swoją pompę do ochłodzenia pomieszczeń!

Rozwiązanie przyjazne środowisku

Skoro pompa ciepła nie wymaga zastosowania paliw – nie emituje spalin. Jeśli dodatkowo będziesz pozyskiwać prąd z paneli słonecznych, Twój dom stanie się bardzo ekologiczny. W ten sposób wykorzystujesz odnawialne źródła energii, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza – dla siebie i innych.

Profesjonalny montaż pomp ciepła – Nowy Targ

Choć od wielu lat specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych, wdrażamy również inne ekologiczne rozwiązania, zyskując coraz większe zaufanie klientów. Pompa ciepła to sposób na wygodne, przyjazne i oszczędne ogrzewanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, to prosimy o kontakt.
Dysponujemy oryginalnymi produktami, które pozwalają na uzyskanie szybkiego zwrotu z inwestycji i wydajności pracy. Wybieramy technologie spełniające najwyższe standardy. Nasze sprzęty są ciche i szybkie w montażu. Pamiętaj też, że na niektóre inwestycje z zakresu termomodernizacji można uzyskać dofinansowanie. Pomożemy i w tym! Zajmiemy się formalnościami, abyś jak najszybciej mógł zacząć cieszyć się nowoczesnym ogrzewaniem swojego domu.

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Dlaczego SOLSUM?

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych od projektowania po serwis
  • Sprawdzona firma – zaufało nam tysiące klientów w Polsce
  • Tylko w 100% oryginalne produkty gwarantujące szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość uzysków
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Obszar działania obejmuje całą Polskę
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Klienci o nas:

“Mogę polecić SOLSUM sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę inwestycji.”

Grzegorz Skwarka – właściciel domowej instalacji pv, woj. Lubuskie

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partnerzy

Używam coookies. 🡫