Zadzwoń 18 540 91 40

Pompy ciepła w Chrzanowie

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompy ciepła w Chrzanowie

 

Szukasz ekologicznego rozwiązania, które pozwoli Ci również zaoszczędzić? Pompy ciepła to sposób na nowoczesne ogrzewanie, które można wdrożyć zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Pozyskuje ono ciepło zgromadzone na zewnątrz i dostarcza do urządzenia wewnętrznego. Z otoczenia pobierane jest 75% zapotrzebowania na energię, natomiast tylko 25% pochodzi z sieci elektrycznej. Jeśli interesuje Cię montaż pompy ciepła w Chrzanowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Korzyści płynące z instalacji pomp ciepła w Chrzanowie

Tak jak i w wielu innych przypadkach, klientów najbardziej interesuje oszczędność, jaką mogą uzyskać w ramach inwestycji. W przeciwieństwie do klasycznych źródeł ogrzewania, korzystanie z pomp ciepła nie wiąże się z koniecznością kupowania paliw kopalnych. Ze względu na to, że są to zasoby nieodwracalnie zmniejszające się, ich koszty będą stale rosły. Instalując dobrej jakości pompy ciepła w Chrzanowie lub okolicach, w okresie eksploatacji możesz liczyć na oszczędności dalece przekraczające tę inwestycję. Pompy są też rozwiązaniem wybieranym ze względu na ochronę środowiska. W Polsce występuje zanieczyszczenie przekraczające dopuszczalne normy, zwłaszcza w okresie grzewczym. Wbrew pozorom, nawet zimą możesz doprowadzić do optymalnej temperatury w pomieszczeniach, mocno ograniczając emisję substancji szkodliwych do atmosfery.

Pompy ciepła Chrzanów – technologia

Jeśli natomiast chcesz połączyć dwie technologie – ekonomię z ekologią, możesz też zdecydować się na własną elektrownię słoneczną, czyli panele fotowoltaiczne. Ten duet zadziała jeszcze efektywniej – funkcjonowanie pomp nie będzie wymagało zużycia energii z sieci. Jako firma SOLSUM zajmujemy się również instalacjami fotowoltaicznymi.
Pompy ciepła są także bardzo wygodnym sposobem ogrzewania – i nie tylko! Latem możesz uruchomić tryb chłodzenia, który uprzyjemni czas spędzany w domu. Twoje pompy ciepła w Chorzowie będą niemal zupełnie bezobsługowe, bez konieczności magazynowania opału i zaangażowania użytkownika.

Firma SOLSUM – zapraszamy do kontaktu

Korzystając z usług doświadczonej firmy, możesz liczyć na profesjonalizm i fachowość. Klienci cenią nas za rzetelność, solidność i wiarygodność. Pracujemy na urządzeniach sprawdzonych – wyjątkowo cichych i wydajnych. Ich struktura pozwala na szybki i sprawny montaż, bez konieczności wykonywania odwiertów i innych czasochłonnych zabiegów.
Możesz liczyć na nas również w kwestii wyboru sposobu finansowania. Załatwiamy formalności związane z uzyskaniem dotacji lub preferowanego kredytu. Forma finansowania, o jaką możesz się starać, to np. program “Czyste Powietrze”, który uwzględnia termomodernizację domów jednorodzinnych. Dofinansowanie sprawi, że inwestycja zwróci się jeszcze szybciej!

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Dlaczego SOLSUM?

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych od projektowania po serwis
  • Sprawdzona firma – zaufało nam tysiące klientów w Polsce
  • Tylko w 100% oryginalne produkty gwarantujące szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość uzysków
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Obszar działania obejmuje całą Polskę
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Klienci o nas:

“Instalacja fotowoltaiczna została wykonana w sposób należyty i solidny”

Paweł, Tylmanowa

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partnerzy

Używam coookies. 🡫