Zadzwoń 18 540 91 40

Pompa ciepła w Nowym Sączu

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompa ciepła w Nowym Sączu

 

Zainteresowały Cię pompy ciepła, a Nowy Sącz jest miastem, w którym mieszkasz? Świetnie trafiłeś! Jako firma SOLSUM zajmujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami do domu, które pozwalają pozyskiwać energię z odnawialnych źródeł – ekologicznie i ekonomicznie. Sprawdź, jakie są korzyści posiadania pompy ciepła i co możemy Ci zaoferować.

Oszczędność i wygoda użytkowania

Domowa pompa ciepła w Nowym Sączu lub w innej miejscowości w Polsce nie będzie wymagała zbyt dużego zaangażowania z Twojej strony. Jak to działa? Urządzenie zewnętrzne pobiera ciepło zmagazynowane z otoczenia i przekazuje je do obiegu grzewczego wewnątrz domu. Otoczenie jest źródłem zdecydowanej większości energii, a pozostała pobierana jest z sieci elektrycznej. Nie będziesz potrzebował opału, co oznacza wiele korzyści. Oszczędzasz:
● pieniądze: na zakupie drewna, oleju czy węgla,
● czas: na stałym dostarczaniu opału i kontrolowaniu np. pieca,
● miejsce: które musiałbyś przeznaczyć na magazynowanie opału.
Co ciekawe, system ogrzewania możesz szybko zamienić na system chłodzenia, co doskonale przyda się w trakcie upałów. Nowoczesne urządzenia pozwalają na obsługę zdalną, dzięki której możesz uzyskać pożądaną temperaturę jeszcze przed powrotem z pracy lub z podróży.

Pompa ciepła – Nowy Sącz. Korzyści ekologiczne

Proponowane przez nas rozwiązania mają na celu uzyskanie czystej, zielonej energii bez wyczerpywania zasobów naturalnych. Montaż pompy ciepła w Nowym Sączu nie będzie wymagał spalania opału, dlatego nie będzie emitował spalin do atmosfery. Każdy krok w stronę ochrony środowiska to działanie na rzecz siebie, swojej rodziny i przyszłych pokoleń. Pompa woda-powietrze napędzana jest prądem, więc jeżeli posiadasz panele słoneczne, zyskasz na niej jeszcze więcej. Urządzenie podłączone do domowej elektrowni słonecznej będzie działało niezależnie od zewnętrznego dostawcy prądu. Nie masz paneli fotowoltaicznych, a chciałbyś mieć? Tym również się zajmujemy!

Firma SOLSUM – profesjonalizm i doświadczenie

Twoja własna pompa ciepła w Nowym Sączu jest w zasięgu ręki. Jeśli zlecisz nam realizację tego projektu, możesz liczyć na rzetelność i solidność, którą potwierdzają dotychczasowi klienci naszej firmy. Pracujemy na sprawdzonym, oryginalnym sprzęcie, w oparciu o indywidualne podejście do każdego klienta. Oferowane przez nas pompy są wydajne, a ich montaż wykonuje się szybko i bezproblemowo.
Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania, wesprzemy Cię również w tym zakresie. Koszt Twojej inwestycji może znacznie się obniżyć!

 
 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Małopolsce

Dlaczego SOLSUM?

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych od projektowania po serwis
  • Sprawdzona firma – zaufało nam tysiące klientów w Polsce
  • Tylko w 100% oryginalne produkty gwarantujące szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość uzysków
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Obszar działania obejmuje całą Polskę
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Klienci o nas:

“Instalacja fotowoltaiczna została wykonana w sposób należyty i solidny”

Paweł, Tylmanowa

“Rekomendujemy firmę SOLSUM sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną”

Piotr Sroka, Dyrektor Zakładu WABCO POLSKA, Wrocław

Partnerzy

Używam coookies. 🡫