Zadzwoń 18 540 91 40

Pompa ciepła w Tarnowie

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompa ciepła w Tarnowie

 

Ekologiczne rozwiązania do domu stają się coraz popularniejsze. To nie tylko sposób na poprawę jakości powietrza, ale i długofalowe oszczędzanie. Prąd do obsługi urządzeń możesz pozyskiwać dzięki panelom słonecznym, a za ogrzewanie domu odpowiedzialne są pompy ciepła. Tarnów to miasto, w którym mieszkasz? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która na swoim koncie ma już ponad 1000 realizacji.

Czy warto zainstalować pompę ciepła w Tarnowie?

Pompy ciepła powietrze-woda stosuje się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Sprawdź, na jakie korzyści możecie liczyć Ty i Twoja rodzina, decydując się na ten rodzaj ogrzewania. Proponowana przez nas pompa działa dzięki pozyskiwaniu ciepła z otoczenia – pobiera z niego aż 75% zapotrzebowania na energię, resztę zużywając jako prąd napędowy z sieci elektrycznej. Okres eksploatacji urządzenia pozwoli Ci zaoszczędzić na tej inwestycji z dużą nawiązką. Do jego funkcjonowania nie potrzebujesz opału – oszczędzasz więc pieniądze, czas potrzebny na jego dokładanie oraz miejsce na magazynowanie. Twoje zaangażowanie będzie polegało jedynie na ustawianiu temperatury. A skoro o tym mowa, Twoja pompa ciepła w Tarnowie czy też w innym miejscu w Polsce – będzie służyła nie tylko do ogrzewania. Latem z powodzeniem wykorzystasz ją do ochłodzenia pomieszczeń!

Ochrona środowiska – pomy ciepła Tarnów

Jeżeli nie kupujesz opału, to nie wykorzystujesz wyczerpywalnych zasobów. Nie spalasz paliw – nie emitujesz szkodliwych substancji. To właśnie w ten sposób postępujesz ekologiczne – decydując się na pompy ciepła. Tarnów, jak każde miasto w Polsce, potrzebuje działań przyczyniających się do poprawy powietrza. Redukcja emisji spalin to bardzo ważny krok w stronę ochrony środowiska. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na panele słoneczne, również prąd potrzebny do pracowania pompy będzie pochodził z odnawialnego źródła. Instalujesz pompę ciepła w Tarnowie? Pamiętaj, że możesz skorzystać z programów wsparcia rządowego w zakresie termomodernizacji.

Montaż pompy ciepła – Tarnów. Zleć to zadanie specjalistom!

Nasza firma od lat zajmuje się technologiami, które mają za zadanie produkować czystą, odnawialną energię dla domów i przedsiębiorstw. Klienci cenią nas za rzetelność i solidność. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń, które zapewniają wydajne działanie i maksimum oszczędności. Nasze pompy montuje się szybko i bezproblemowo, a do dyspozycji pozostanie Ci wiele możliwości ich konfiguracji – z łatwą i przyjemną obsługą. Skontaktuj się z nami – możesz liczyć na indywidualne podejście oraz wsparcie w zakresie finansowania.

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Dlaczego SOLSUM?

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych od projektowania po serwis
  • Sprawdzona firma – zaufało nam tysiące klientów w Polsce
  • Tylko w 100% oryginalne produkty gwarantujące szybki zwrot z inwestycji i wysoką jakość uzysków
  • Kompleksowa obsługa inwestycji
  • Obszar działania obejmuje całą Polskę
Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Klienci o nas:

“Instalacja fotowoltaiczna została wykonana w sposób należyty i solidny”

Paweł, Tylmanowa

“Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie”

Stanisław – właściciel instalacji o mocy 8,58kWp Ludźmierz

Partnerzy

Używam coookies. 🡫