W dniach 11-12 czerwca 2018 w Krakowie odbyła się kolejna edycja Central European Energy Forum – Energy CEE Day – jest projektem realizowanym przez Fundację dla Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Celem projektu jest zorganizowanie cyklu Konferencji naukowo – biznesowych oraz utworzenie portalu internetowego, które umożliwią promocję innowacyjności i pozwolą na wzmocnienie współpracy na linii nauka – biznes, ale także pozwolą na promocję w kraju i za granicą bogatej oferty regionu Małopolskiego w zakresie energii zrównoważonej, przede wszystkim w obszarze geotermii, fotowoltaiki oraz poprawy efektywności energetycznej.

Wydarzeniami towarzyszącymi konferencji Central European Energy Forum – Energy CEE Day 2018 był konkurs Lifer-Ekoprzedsiębiorczości 2018.

Komisja konkursowa złożona z:

– dr inż. Jerzy Kicki, Prezes Zarządu Fundacji dla AGH,

– Edyta Pęcherz, Prezes Zarządu Forum Klastrów Małopolski,

– Roman Batko, doktor habilitowany nauk humanistycznych

dokonało analizy nadesłanych zgłoszeń oraz wskazało zwycięzców w każdej kategorii.

Miło nam poinformować, że SOLSUM został nagrodzony statuetką „Lider Eko-Przedsiębiorczości” i „certyfikatem„Lider Eko-Przedsiębiorczości” w kategorii mikro i mały przedsiębiorcza, który podejmuje współpracę z Polską jednostką naukową w sferze badawczej, wdrożeniowej, szkoleniowej, dydaktycznej i publikacyjnej.

Gala wręczenia nagród odbyła się w dniu 11 czerwca 2018 roku w Kopalni Soli Bochnia.

 

Powiązane artykuły
0

    Więcej komentarzy
Zapisz się!
  • zapisanych: 1677

Newsletter

Solsum

Dołączając do grona subskrybentów naszego bloga zyskujesz:

  • Wartościowe treści
  • Zniżki na nasze produkty
  • Nowości z tematyki OZE
Używam coookies. 🡫