Zadzwoń 18 540 91 40

Kariera

Pracownik Biurowy

Zadania:

-wprowadzanie nowych produktów do bazy danych

-wykonywanie i konfiguracja produktów finalnych za pomocą planowanych do zakupu środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych zakupionych w ramach projektu,

-utrzymanie bazy danych produktów

– kontrola stanów magazynowych, materiałów i półproduktów

– obsługa komputera i oprogramowania

Wymagania

– umiejętność sprawnego wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie,

– łączenie kreatywności z umiejętnością współpracy,

– preferowane wykształcenie techniczne z zakresu OZE i doświadczenie na podobnym stanowisku/w branży OZE

– wysoki poziom kultury osobistej

– umiejętność pracy w stresie

-dobra obsługa programów typu CAD, ze znajomością czytania rysunków technicznych

-zdolności organizacyjne i odpowiedzialność

– znajomość MS Excel na poziomie dobrym (raportowanie wyników prowadzonych działań)

– dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań, kreatywność

Oferujemy:

-umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-przyjazną atmosferę pracy

-możliwość rozwoju

CV prosimy wysyłać mailowo na adres biuro@solsum.pl

Solsum sp. z o.o.

Świniarsko 821

33-395 Chełmiec

Solsum.pl

Używam coookies. 🡫