Przekazujemy listę naborów wniosków o dotacje unijne dla przedsiębiorców dla każdego województwa:

Dane w linku poniżej:

 

Zobacz listę naborów na dotacje unijne:

Nabory_OZE_RPO_2017_SOLSUM

 

SOLSUM wiodąca firma z branży  fotowoltaiki w Polsce: ponad 500 wykonanych instalacji w 2016r i 5 lat doświadczenia w fotowoltaice.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami paneli i falowników jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne warunki cenowe jednocześnie realizując inwestycje na wysokiej, jakości komponentach m.in: REC Group, LG, SMA, ABB, Schneider Electric. Dzięki zastosowaniu własnej Polskiej konstrukcji jesteśmy w stanie obniżyć koszty montażu i mieć wpływ, na jakość i wytrzymałość systemu mocowania – wyjaśnia przedstawiciel firmy SOLSUM.

Klientom przygotowującym inwestycje na 2017 r. możemy zaproponować specjalne ceny budowy farm fotowoltaicznych. Elektrownia PV o mocy 1MWp z pakietem systemu monitorowania jesteśmy w stanie wybudować już za 850 000 eur netto. Taka inwestycja w ciągu roku wyprodukuje ok. 1GWh energii elektrycznej w warunkach Polskich.

Firma oferuje także pomoc od samego początku inwestycji: wykonanie audytów lokalizacji pod budowę elektrowni PV, opracowanie projektów, pozyskanie warunków zabudowy, decyzji środowiskowych, warunków przyłączenia, pozwolenia na budowę oraz wniosku o dofinansowanie.

SOLSUM wraz z Partnerami pozyskało dotacje unijne w wysokości 1,5 mld złotych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i jednostek Samorządu Terytorialnego z Regionalnych i Krajowych Programów Operacyjnych.

Zobacz listę naborów na dotacje unijne:

Nabory_OZE_RPO_2017_SOLSUM

 

Dodano dnia: 20.01.2017r.

Powiązane artykuły
0

    Więcej komentarzy
Zapisz się!
  • zapisanych: 1677

Newsletter

Solsum

Dołączając do grona subskrybentów naszego bloga zyskujesz:

  • Wartościowe treści
  • Zniżki na nasze produkty
  • Nowości z tematyki OZE
Używam coookies. 🡫