Zadzwoń 18 540 91 40

Aktualności

Lista aktualności

Sprawdź co słychać w świecie fotowoltaiki


Instalacja fotowoltaiczna na domu montaż

60% dotacji dla mieszkańców woj. małopolskiego


Zapraszamy na spotkania informacyjne dla mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem dotacji na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne). 

Czytaj

Przejechałem 100 000km samochodem elektrycznym Tesla – wrażenia, oceny, wnioski.


W tym artykule przedstawiamy podsumowanie i wnioski z użytkowania samochodu elektrycznego. Przejechałem 100 000km samochodem elektrycznym Tesla, więc warto się podzielić informacjami jak użytkowanie EV wygląda w praktyce, jak wygląda ładowanie, zasięg, koszty utrzymania elektryka, plusy i minusy samochodu elektrycznego.

Czytaj

Jak działa pompa ciepła?


Pompa ciepła przekształcając energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, wodzie lub powietrzu wytwarza ciepło wykorzystywane do ogrzewania domów, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz wykorzystując odwrócony obieg również do chłodzenia. Dowiedz się jak działa pompa ciepła. 

Czytaj

Kryterium wyboru producenta modułów fotowoltaicznych


Na co zwrócić uwagę by nasza instalacja fotowoltaiczna pracowała wydajnie przez 25 lat? Jak wybrać producenta modułów fotowoltaicznych?

Czytaj

Pompa ciepła vs kocioł gazowy vs kocioł węglowy 5 klasy – porównanie


Przygotowaliśmy zestawienie porównawcze 3 źródeł ciepła: Pompa ciepła vs kocioł gazowy vs kocioł węglowy 5 klasy  – zobaczmy wyniki.

Czytaj
Używam coookies. 🡫